Kas Naujo?

Skautų naujienos

2007-05-14

Pavasario šventė Šimtakojis sudrebino Kauno miestą

Išaušo šlapias ir nieko gero nežadantis rytas. Bet kažkas buvo ne taip. Visi Lietuvos skautai ruošėsi į Kauną, kur vyko kasmetinė Pavasario šventė. Visiems buvo smalsu kas šiandien nutiks: ar teks šlapiom kojom šlepsėti, ar linksmai lakstyti po Kauną šviečiant saulutei.

Šventės pradžia buvo rimta ir kiek šlapia. Lietuvos broliai ir sesės pasimeldė, žygiavo į Kauno centrą. Atidarymo rikiuotę aplankė Kauno meras, jaunimo reikalų koordinatorius ir kt. Garbūs svečiai.

O po rikiuotės pasijautė, jog šventė prasidėjo – išlindo saulutė ir skautus užpuolė balionų lietus su Lietuvos skautijos simbolika. Pamojavę prezidentūrai, kur vyko skautiškos parodos atidarymas, nužygiavome pietauti. O plovas buvo labai gardus!

Vėliau prasidėjo linksmybės: vilkiukai lėkė pabendrauti su gyvūnėliais ir sužinoti visą istoriją apie džiunglių knygą,stūgavo prie liūto narvo, pasijuokė iš beždžionėlių ir smagiai pačiuožinėjo. Skautai ieškojo punktų įvairiuose Kauno kampeliuose, aplankė parodą, rungėsi įvairiuose skautiškuose ir netik žaidimuose. Patyrę skautai šoko, dainavo, liejo prakaitą valydami batus, tačiau buvo verta, kadangi uždirbo beveik 2000lt per vieną valandą bei aplankė kino salę, kur pamatė visų grupių triūsą.

Po linksmosios programos, grįžę visi gavo vakarienę ir sulaukė laužo programos. Laužas vyko su tema – šimtas metų skautams. Broliai ir sesės pasitikrino savo istorines žinias, padainavo daugybę smagių dainų, pažaidė įdomių žaidimų ir apsikabinę atsisveikino iki kitų susitikimų.


Ačiū šventės rėmėjams:
RMI muzikos servisas
Rimutės Povilaitienės firma

-------------------------
Lietuvos skautija dėkoja Kauno kraštui už nuostabų renginį