2017-07-01

Akcija - 100 palinkėjimų

Prisijunk prie skautų šimtmečio sūkurio jau dabar!

Jubiliejinės stovyklos "Gėrio pėdomis" archyvo nuotrauka

AKCIJA 100 PALINKĖJIMŲ

Sveiki, broliai ir sesės!

Nenumaldomai artėja visų mūsų laukiama šventė – Lietuvos skautų 100-metis! Jau pradėjome jį švęsti drauge tokiose veiklose kaip skilčių konkursas bei 100 klausimų kryžiažodis, todėl ir toliau kviečiame jus švęsti jį visiems kartu ir toliau kaip viena didelė skautiška šeima. Skelbiame akciją „100 palinkėjimų“! Šios akcijos atrakcijos metu laukiame jūsų visų linkėjimų Lietuvos skautams gražios sukakties proga.

Sudalyvauti šiame konkurse labai paprasta, nes jūsų palinkėjimų laukiame trumpu (max  1 min) vaizdo įrašo formatu, kurio metu jūs – skiltis, draugovė, kraštas, visa stovykla rikiuotėje ar tiesiog skautas namie sveikinate Lietuvos skautus. Linkėjimas gali būti tiesiog pasakytas, padainuotas ar netgi sušoktas! Lai pasireiškia jūsų kūrybiškumas, tačiau kiekviename vaizdo įraše norėtume išgirsti skautus su kaklaraiščiais sakančius frazę „Mums jau 100!“

Vaizdo įrašų iš sueigų, stovyklų, namų ar tiesiog jūsų darbo vietų (nepamirškite pasidabinti skautišku kaklaraiščiu!) laukiame iki rugpjūčio 15 dienos el. paštu renginiai@skautai.lt

O dabar čiumpam foto kamerą, brolį ar sesę ir pradėkim kurti tokią šventę, kad apie ją kalbėtume dar 100 metų!