2017-06-23

Lietuvos skautijos vadovų sąskrydis 2017 ATNAUJINTA

Rugpjūčio 18-20 dienomis, Rumšiškėse- Lietuvos skautijos vadovų sąskrydis 2017.

Vadove, vadove!

Visą vasarą praleidote braidydami po miškus, skaičiuodami vaikus ir sukdami galvą, kaip kiekvieną skautų stovyklos dieną padaryti dar labiau nepamirštama. Metas atsipūsti - stovyklų dainoms nutilus, paskutinį vasaros savaitgalį kviečiame praleisti kartu Lietuvos skautijos vadovų sąskrydyje. Tai bus neeilinis vadovų sąskrydis, pirmą kartą Lietuvos centre, šimtmečio stovyklos vietoje susitiks visos skautiškos organizacijos ir drauge mokysis bei pramogaus ruošdamiesi 2018 m. Tautinei stovyklai "Laužų karta".

KADA? Rugpjūčio 18-20 dienomis;
KUR? Rumšiškėse;
KAINA? LS nariams 8 eur, ne LS nariams 15 eur, sąskrydžio pagalbininkams 3 eur.

DĖMESIO!

Sąskaita dalyvio mokesčiui:

Sąskaitos nr: LT527290000000606986
AB „Citadele“ bankas

Banko kodas 72900

Paskirtis: vardenis, pavardenis

REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/iZSbINWW3sD94veu2

ATNAUJINTA SESIJŲ APRAŠAIS

Skelbiama LS 2017 m. Sąskrydžio programa. Susipažinti su programa ir sesijų aprašymais galite čia.

Gyvenimo sąlygos ir reikalingi daiktai:

• Sąskrydis vyks muziejaus teritorijoje;

• Nakvynė palapinėse, turėti savo palapines, miegmaišius, kilimėlius/čiužinius;
  • Maistas bus gaminamas ant laužo, turėti savo indus;

• Programa vyks lauke, tad pasitikrinkit orų prognozę prieš atvykstant;

• Ir visi kiti daiktai, ko jums gali prireikti Lietuvos skautijos vadovų sąskrydyje :)

BENDROJI INFORMACIJA:

Sąskrydžio metu automobilius palikti galima prie muziejaus esančioje aikštelėje – kaina 2 eurai visam savaitgaliui; taip pat bus galima įvažiuoti į muziejuje esančią aikštelę, kuri bus arčiau Sąskrydžio vietos. Kaina visam savaitgaliui – 5 eurai automobiliui. Susimokėti reikės kasose.

Įėjimas į muziejaus teritoriją bus per pagrindinius vartus ir jums papildomai mokėti nereikės. Tiesiog pasakysite, jog atvykote į Lietuvos skautijos renginį ir jus įleis.

Sąskrydžio vieta bus tarp miestelio ir Žemaitijos regiono. Nuo vartų ir automobilių aikštelės jums kelią rodys rodyklės.

SUSKUBKIT REGISTRUOTIS, nes registracija baigiasi jau RUGPJŪČIO 13 d.