2017-05-04

Ieškomi JOTA – JOTI ambasadoriai tavo krašte!

Ar kada nors norėjai per vieną dieną ,,apkeliauti‘‘ visą pasaulį? Ar svajojai atrasti draugų atokiausiose Žemės kampeliuose? O gal tiesiog norėtumei JOTA – JOTI turėti savo krašte? Jei TAIP, tapk JOTA – JOTI ambasadoriumi.

Ar kada nors norėjai per vieną dieną ,,apkeliauti‘‘ visą pasaulį?

Ar svajojai atrasti draugų atokiausiose Žemės kampeliuose?

O gal tiesiog norėtumei JOTA – JOTI turėti savo krašte?

Jei TAIP, tapk JOTA – JOTI ambasadoriumi.

Tiems, kurie primiršo kas tas JOTA – JOTI priminsiu, kad tai tarptautinis skautiškas renginys, kuris skatina bendravimą tarp skirtingų šalių skautų bei leidžia pajusti skautų judėjimo dvasią ir bendrystę. Plačiau apie JOTA – JOTI gali pasiskaityti ir čia.

JOTA – JOTI Lietuva ieško pagalbos kraštuose... fantastiškų JOTA – JOTI ambasadorių!

Ambasadorių pagrindinės užduotys:

• Skleisti žinią apie JOTA – JOTI savo krašte;
  • Pagal norą ir galimybes organizuoti JOTA – JOTI savo krašte;
  • Pagal organizacinį poreikį tarpininkauti tarp skautų ir radijo mėgėjų;
  • Pagalbininkas (-kė) JOTA – JOTI veiklose norintiems dalyvauti šauniems skautiškiems vienetams.

Ambasadoriais gali būti skautai nuo 16 metų iki + ∞.

Klausimų ar dirbti nekantraujančiųjų laiškų JOTA – JOTI Lietuvoje koordinatorius  br. Karolis laukia iki tol kol kraštas atras savo nepakartojamą ambasadorių (arba birželio 10 d.) el.paštu karolis.martinaitis95@gmail.com

Pažink dar vieną skautišką kelią!