Kas Naujo?

Skautų naujienos

2017-04-06

Latvijos ir Estijos tautinės stovyklos šią vasarą!

Kviečiame registruos į Latvijos ir Estijos tautines stovyklas, vyksiančias jau šią vasarą!

Kas? Latvijos tautinė stovykla

Kada? Rugpjūčio 6-12d., 2017

Kur? Recreation and Tourism center "Ezernieki", Latvija

Kam? Skautams nuo 8 metų amžiaus

Kiek? 100 eurų, nuo balandžio 15d. +20 eurų

Stovyklos tikslai: Paminėti skautybės šimtmetį Latvijoje; Aktyviai praleisti savaitę lauke žaidžiant ir mokantis kartu su skautais ne tik iš Latvijos, bet ir kitų valstybių; Stiprinti, bei sužadinti skautybės jausmą kekviename skaute

Registracija

Daugiau info: international@skautai.lt

 

 

Kas? Estonian National Jamboree 2017 WHEEL OF ADVENTURE

Kada? Liepos 8-15 d., 2017 

Kur? Tagametsa Huntig Lodge and Camping Center, Estija

Kam? Skautams nuo 12 metų amžiaus

Kiek? Susimokant iki kovo 15d. - 200 eurų, IST nariams - 100 eurų, negalintiems dalyvauti visoje stovykloje, dienos mokestis 25 eurai (įskaičiuota maistas ir programa) + kelionės ir draudimo išlaidos

Programa: Kiekviena stovyklos diena turės savo atskirą pavadinimą: Sveikatos diena, Ekstremalių pojūčių diena, Gamtos diena... Šiomis dienomis turėsite daugybę smagių veiklų, tokių kaip: dažasvydis, juoko terapija, miško joga ir kt. Taip pat tradicičkai šioje stovykloje bus daugybė laužų per atidarymo ceremoniją ir, žinoma, kaip stovykla be diskotekos? Laukia nuostabūs potyriai, apsilankius šioje stovykloje!

Registracija

Daugiau info: www.seiklusratas.ee

Nuotraukos iš Santa Kupča ir Eesti Skautide Uhing archyvų