2017-04-03

Lietuvos miškų neužtenka

Kas tie planetarai?!

Kovo 19 dieną Vilniuje vyko pirmasis planetarų susitikimas, kuriame susipažinome vieni su kitais, išsikėlėme ateinančių metų tikslus ir uždavinius.

Kad būtų aiškiau, visų pirma: kas tie planetarai? PLANET + SIGNATARAS + PARLAMENTARAS = PLANETARAS.Planetarai - tai žmonės, kurie padės komunikuoti užsienio reikalų skyriui su kraštais, jie skatins savo kraštą dalyvauti tarptautiniuose renginiuose, tarpininkaus tarp pasaulio skautų ir savo krašto.

Ką planetarai veikia? Planetarai, bendradarbiaudami su užsienio ryšių skyriumi (URS), praneša kraštui pačias karščiausias tarptautines naujienas bei galimybes, padeda kraštui gauti reikiamą pagalbą iš URS.  Jie stengiasi skatinti skautus keliautų į kitas šalis, įgytyti neįkainojamos patirties ir pažinti kitų šalių kultūras.

Kuo naudingi planetarai? Planetarai - tikras motyvacijos užtaisas. Jie visada padės įvairiais klausimais, susijusiais su tarptautinėmis galimybėmis, pagelbės atverti duris į platesnį pasaulį ir viskas dėl to, kad turėtum galimybę pabendrauti su viso pasaulio skautais ir suprastum, kad #LietuvosMiškųNeužtenka.

Nežinai kas atstovauja tavo kraštą?

• Vilniaus kraštas - sesė Justina Zokaitė
  • Kauno kraštas - brolis Ignas Markevičius
  • Marijampolės kraštas - sesė Gabrielė Grybaitė
  • Alytaus kraštas - sesės Ugnė Bieliauskaitė ir Ineta Kaževaitė
  • Panevėžio kraštas - brolis Teodoras Mindaugas Ramanauskas
  • Šiaulių kraštas - sesė Justina Paslavičiutė
  • Jūrų skautų konferencija - sesė Justina Garunkštytė
  • Telšių kraštas - brolis Gintas Sakalauskas

Kaip mus rasti? Naujienas, susijusias su mūsų veikla, rasti padės  grotažymės #LietuvosMiškųNeužtenka #Planetarai . Taip pat daugiau informacijos rasi Facebook grupėje LS URS tarptautinės naujienos .

( Nuotraukos iš asm. archyvų/ D. Beržinio )