2017-02-21

Gimtadienio Konkursas (ATNAUJINTA - Laimėtojai)

Konkursas Roberto Baden-Powell'io 160-tojo gimtadienio proga

Ar girdėjai? Ar matei? Skautų judėjimo įkūrėjo Lordo Roberto Baden-Powellio 160-tasis gimtadienis jau visai ant nosies! O kad laukt neatsibostų Vilniaus krašto, Kernavės tunto Kerniaus vyresniųjų skautų būrelis skelbia konkursą. Viskas labai paprasta - tau tereikia papasakoti kaip tu ar tavo vienetas švenčia šią dieną.

Kaip tai padaryti? O gi viskas priklauso nuo tavo vaizduotės - sukurta pasaka, nuotraukos, video, piešiniai. Savo kūrinius iki vasario 25 dienos vidurnakčio atsiųsk paštu į BP.konkursas@gmail.com

Nugalėtojai bus paskelbti ir prizai jiems įteikti per Roberto Baden-Powell`io gimtadienio šventę 2017 Vilniaus krašte.

Konkurso dalyvių amžius neribojamas, gali dalyvauti visi Vilniaus krašto skautai tiek atskirai tiek grupelėse (skiltis ar draugovė). Formatas yra neribojamas - tai gali būti piešiniai, straipsniai, nuotraukos ar net video.

***KONKURSO LAIMĖTOJAI***

1-oji vieta: Skaisčio tunto patyrusių skautų filmukas

2-oji vieta: Ąžuolo draugovės skautų kūrinys "Skrydis per BP gimtadienį"

3-oji vieta: Kernavės tunto Kregždučių draugovė ir jų gimtadienio fiesta!

Ačiū visiems kas dalyvavo ir linkime sekmės kitakartą!