Kas Naujo?

Skautų naujienos

2017-02-21

pasinerk i tarptautiškumo jūrą - tapk planetaru!

Lietuvos skautijos tarptautininkų komanda ieško pastiprinimo kraštuose

Lietuvos skautijos tarptautininkų komanda ieško pastiprinimo kraštuose - PLANETarų!

 

Siūlome prisijungti prie LS Pirmijos tarptautininkų komandos spec. būrio ir tapti planetaru savo krašte. Planetaras - tai skautų signataras, visos planetos parlamentaras. Planetarai bus pirmi, sužinantys karščiausias tarptautines skautiškas naujienas savo krašte, generuos idėjas ir įgyvendins iniciatyvas savo kraštuose bei su planetarų komanda iš visos Lietuvos. Ieškome entuziastingų ir atkaklių skautų, kurie taps krašto informatoriais ir kitiems krašto skautams pristatys tarptautines skautiškas galimybes - nuo stovyklos Latvijoje iki savanorystės Korėjoje, projekto Graikijoje, galimybių įgyvendinti Viso pasaulio draugo specialybę, sužinoti, kas slypi keliaujančiame lagamine ir dar daugiau. Pirmijos tarptautininkų komanda suteiks visą pagalbą ir informaciją, kurios tau reikės šitame planetarų kelyje į sėkmę. Kviečiame kartu paklaidžioti globalių iššūkių labirinte ir atrasti naujas galimybes.

 

 

Kam: 16+ metų amžiaus LS nariams
Kiek: po 1 atstovą iš krašto (super planetaro atveju - po du)

Kada: Pirmas planetarų susitikimas iškart po LS vadovų suvažiavimo, kovo 19 d. (sekmadienį), Vilniuje.

Toliau veiksmas vyks virtualiai ir susitinkant nacionaliniuose renginiuose.

 

Užpildyk registracijos anketą iki kovo 10 dienos ir dalyvauk! Su atrinktais planetarais susisieksime asmeniškai.

Turi klausimų? Rašyk international@skautai.lt arba susirask mus LS URS Facebook grupėje