Kas Naujo?

Skautų naujienos

2016-12-16

Jaunesniųjų skautų šimtmečio piešinių konkursas!

2016 m. skautai visame pasaulyje mini jaunesniųjų skautų šimtmetį! Lietuvos skautija šiomis šventiškomis nuotaikomis žengia į 2017 metus ir kviečia visus jaunesniuosius skautus sudalyvauti Jaunesniųjų skautų šimtmečio piešinių konkurse.

 

2016 m. skautai visame pasaulyje mini jaunesniųjų skautų šimtmetį! Lietuvos skautija šiomis šventiškomis nuotaikomis žengia į 2017 metus ir kviečia visus jaunesniuosius skautus sudalyvauti Jaunesniųjų skautų šimtmečio piešinių konkurse. 

Kaip dalyvauti?
- Iki sausio 16 dienos, su vadovų ar tėvelių pagalba, jaunesnieji skautai siunčia mums savo piešinius tema "Skautų stovykla po 100 metų";
- Piešinius siųsti galima el. paštu press@skautai.lt arba tiesiog įkelti į šį Facebook įvykį;
- Piešiniai bus patalpinti Lietuvos skautijos Facebook paskyroje;
- Jaunesniųjų skautų 100-mečio ir artėjančio Lietuvos skautų 100-mečio proga, pirmam šimtui dalyvių padovanosime Jaunesniųjų skautų užduočių/spalvinimo knygeles (http://parduotuve.skautai.lt/produktas/jaunesniuju-skautu-uzduociuspalvinimo-knygele/).
- Konkurse dalyvauti gali tik organizacijos nariai, susimokėję nario mokestį už 2017 metus.