Kas Naujo?

Skautų naujienos

2007-04-19

Atvelykio šventė Prezidentūroje(Gerasis darbelis)

Praėjusį savaitgalį Prezidentūroje į Atvelykio šventimą susirinko A.Adamkienės paramos ir labdaros fondo remiamų kaimo mokyklų moksleiviai.

Smagu matyti šviesias, kupinas džiaugsmo ir šilumos vaikų akis. Nuoširdūs, linksmi vaikai su mokytojais rinkosi Daukanto aikštėje nešini pačių margintais Velykiniais margučiais, pagamintais margučiais-barškučiais, piešiniais, rašiniais, pyragais, gėlėmis ir kitomis gėrybėmis. Buvo smagu ne tik atvažiuoti į Prezidentūrą, bet ir atvežti kažką gražaus šventei.

Šventės metu grojo, dainavo, šoko šių mokyklų vaikai bei jaunuoliai. Nepasididžiavo atvykti patys Sadūnai iš Zarasų bei žavioji Loreta. Vyko margučių paroda, kurios metu buvo išrinkti patys gražiausi margučiai. Taip pat buvo išrinkti gražiausi margučiai-barškučiai ir padovanoti pirmajai šalies porai Valdui ir Almai Adamkams. Vaikai rungėsi dėl toliausiai nuridento margučio, daugiausiai numušusio margučių bei stipriausio margučio vardo. Žaidė įvairius žaidimus, šoko bei gavo po maišą dovanų.

Tą dieną mes, kaip vyresniosios skautės, jautėmės tikrai naudingos ir reikalingos. Vos atvykusias mus pasitiko su džiaugsmu ir darbų sąrašu. Šventėje dalyvavo vaikai iš keturiasdešimties Lietuvos mokyklų dėl to norėjosi, kuo tiksliau išsiaiškinti savo pareigas ir viską operatyviai atlikti.

Atrodo kiek nedaug reikia, kad pasijustum laimingas! Šiek tiek dėmesio, šiek tiek šilumos, šiek tiek meilės ir draugiškumo, ir staiga aplink save matai daugybę šypsenų, spindinčių akių, aidi juokas ir ore tvyro šurmulys.

Dar kartą įsitikinom, kokia stipri ir galinga skautiška dvasia ir kaip paprasta ir smagu dirbti drauge vardan vieno bendro tikslo.Mūsų stiprybė – tai mes, sesės ir broliai, mūsų didelė ir graži šeima!
Budėkim!

Lietuvos skautijos "Kernavės" tunto, Jorės vyr. skaučių būrelis