Kas Naujo?

Skautų naujienos

2007-04-18

Aš ir Tu – vieno kraujo! A uuuuuuuuuuuuuuuu

Balandžio 13 – 15 dienomis Guopsto ežero pakrantėse šurmuliavo šauniausių Vilniaus krašto vilkų gauja. Į 47 vilkiukų ir vilkiukių būrį puikiai įsiliejo ir jūrinio skautavimo atstovai – bebriukas ir udrytė.

Džiunglės visada kupinos nepaprastų nuotykių ir pavojų... Kad ir kaip būtų linksma, negalima pamiršti, jog bet kada iš už krūmų gali iššokti piktasis Šerchanas, arba atkeliauti Rudųjų šunų kariauna. Todėl vilkai stengiasi išmokti daugybės dalykų, kurie jiems padės tapti gudresniais už priešus. Visko, kas šį savaitgalį vyko džiunglėse, nepapasakosi, o ir nereikia.Pateikiame interviu su Kernavės ir Skaisčio tuntų vilkiukais santrauką, kuriame jie pasakoja savo įspūdžius.

Gertrūda: “Laužai patiko. Labai patiko labai aukštai suptis. Kai gavau kaklaraištį. Kas dar...Gaudyti vadovus. Bet labiausiai laužas patiko. Dar laipioti virvėmis”Benedikta: “Man labiausiai patiko gauti kaklaraištį. Man dar labai patiko kepti duonelę. Patiko suptis ir rikiuotės, žaist žaidimą, kur ieškojom vėliavų”Taidėlė: “Suptis. Dar patiko karas. Dar eiti per virves. Dar neprisimenu...išsisupti iki eglės šakų. Aš tai supdavausi ir pašokdavau – mane pakeldavo oras.“Ona: “ Nurašyk viską nuo Taidėlės ir dar duoną pridėk. Dar labai patiko tas žaidimas “Ū – a – a – a – ū”Julija: “Patiko laipioti virvėmis, aukštai suptis. Šerchano tai nebijojau...Dar kepti duoną ir dainuoti prie laužo dainas visokias patiko. Kai lenktyniavom miškais..Ten kai bėgti lapelius surasti ar su vėliavom pavyzdžiui...Dar kai gavau kaklaraištį, tik mama šiandien pamiršo iš namų paimt, tai neturiu dabar...maistas buvo skanus labai. Nu ką dar papasakojus..Na, kai gavom kailį ropojom pro tas žvakes. Kaip žiūrėjom į žvaigždes – suradom šiaurinę žvaigždę. Mamai buvo labai įdomu sužinoti kur ta šiaurės žvaigždė.

Miglė: “Man patiko gauti kaklaraištį, žaisti futbolą su berniukais. Karinis žaidimas patiko... “

Jovita: “Kai mus vadovai supo tiktais dviese labai labai aukštai, gavau kaklaraištį, kariauti. Visi užsiėmimai, kurie buvo miške ir ne tik, draugai, virvė...amm..ežeras, gulbės, nu išvyka kur gavom kailius, Šerchanas tipo. Patiko surišt tave. Ir...kad galėjom vėlai išeit miegot, kad ten durniavom mūsų kambary...Ir šiaip tai viskas. Dar mokytis mazgų va...”

Eglė: “Man labai patiko gauti kailius. Dar..kas čia dar man patiko..Man patiko dar suptis, susirasti naujų draugų, dar paskutiniai pietūs patiko. Buvo įdomu mūsų originalūs, bent man taip atrodo, šūkiai. Dar patiko linksmi vadovai. Viskas.”

Džiugas: “Patiko lipt virve, bet nelabai. Kai prie laužo buvom...Visai ta Akela turėjo būti ne vilkas kaip aš galvojau, o meška. Visai panašu į meškos balsą ten buvo”Su laisvųjų džiunglių gyventojais kalbėjausi aš, sesė Jorė.