Kas Naujo?

Skautų naujienos

2007-04-16

Šimtmečio proga išleisti skautiški pašto ženklai

Lietuvos paštas skautybės judėjimo 100 metų jubiliejaus proga net 400 tūkstančių tiražu išleido du nepakartojamus skautiškus pašto ženklus.

Vienas jų – istorinis, su skautų ir skaučių ženklais menančiais judėjimo pradžią Lietuvoje. Tuo tarpu kitas – skautus vienijančios Pasaulio Skautų Judėjimo Organizacijos (WOSM), kuriai priklauso ir Lietuvos skautija, ženklas.

Daugiau informacijos apie pašto ženklus rasite Lietuvos pašto svetainėje, adresu http://www.post.lt/katalogas/item_details.php3?item_id=1139&parent_id=200

Visi broliai ir sesės! Nepraleiskite progos dar kartą priminti draugams ir artimiesiems apie nuostabų šimtmečio jubiliejų, kurį visame pasaulyje švenčia skautai! Šių pašto ženklų teiraukites savo artimiausiame pašto skyriuje.

Lietuvos skautija