Kas Naujo?

Skautų naujienos

2007-04-12

Koja kojon į PAVASARIO ŠVENTĘ

Jau saulutė beldžiasi į langą ir šnibžda apie pavasario vėjelį... Ką tada veikia skautai? OGI ŠVENČIA!

Taigi visų laukta pavasario šventė ŠIMTAKOJIS, skirta pasaulinio skautų judėjimo 100 metų jubiliejui, vyks gegužės 12d. Kaune. Ženkime koja kojon!

Šventės programa:
9.00 Registracija
10.00 Mišios Prisikėlimo bažnyčioje
10.50 Eisena Žemaičių gatve
11.40 Atidarymas Karo muziejaus sodelyje
12.25 Eisena iki Kauno pilies
13.15 Pietūs
14.15 Programa
18.00 Vakarienė
18.30 Uždarymas
19.00 Laužas
20.00 Viso gero!

Programa vyks amžiaus grupėse:
JAUNESNIEJI SKAUTAI susipažins su „Džiunglių knygos" veikėjais: atliks užduotis ir žais Kauno zoologijos sode. Vaikai išgirs įspūdingų pasakojimų apie džiungles, apžiūrės slapčiausius gyvūnų narvus, žais, pieš šimtakojį.
SKAUTAI dalyvaus orientaciniame žaidime po įvairiausias Kauno vietas, atliks užduotis, pamatys slapčiausių kampelių. Taip pat senojoje Prezidentūroje aplankys parodą, skirtą skautų judėjimo šimtmečiui.
PATYRĘ SKAUTAI bandys užsidirbti pinigų vykdydami jiems paskirtas užduotis ir varžysis dėl didžiausio uždarbio. Jie gros, šoks, dainuos ir visaip kitaip bandys parodyti, kurių komanda šauniausia. Pinigai bus skirti gerajam tikslui!

Vakare laukia įspūdingas laužas, kurį ves laužavedžių kursų dalyviai, vyr.sesės ir broliai vyčiai!

PROGRAMA VADOVAMS
Vyresnieji skautai, skautų bei patyrusių skautų vadovai kviečiami į Parodą bei konferenciją Istorinėje LR Prezidentūroje (Vilniaus g. 33, Kaunas) 13 val. Parodą ir konferenciją organizuoja Istorinės LR Prezidentūros muziejus kartu su skautiškomis organizacijomis.
Programa:
13.00 Parodos atidarymas Istorinės LR Prezidentūros sodelyje
13.45 Parodos pristatymas ekspozicijų salėse
15.00 Konferencija Istorinės LR Prezidentūros salėje II aukšte.
Pranešimai:
• „Pasaulio skautų sąjūdžio ištakos", Valdas Rakutis
• „Lietuvių skautų atsiradimas ir veikla pirmojoje LR", Giedrius Globys
• „Dievui, Tėvynei ir Artimui už Tėvynės ribų", Stefa Gedgaudienė
• „Skautai Lietuvoje šiandien ir rytoj", Giedrius Vaidelis
17.00 Klausimai, diskusijos
17.30 Konferencijos pabaiga
Konferenciją ves s. Milisenta Misevičiūtė (LNESA) ir br. Romualdas Tupčiauskas (LSSB).
Svarbu! Jaunesniųjų skautų vadovai su savo vienetais dalyvauja jaunesniųjų skautų programoje.

REGISTRACIJA Į ŠVENTĘ
Vadovai vienetus arba pavienius skautus (jaunesnius nei 18 m.) turi užregistruoti:
* užpildyti registracijos anketą bei registracijos lentelę (elektroninės formos www.skautai.lt prie skelbimo apie Pavasario šventę);
* iki gegužės 5 d. užpildytas registracijos anketas ir lenteles siųsti adresu info@skautai.lt arba į Nacionalinį biurą, Trakų g. 18, LT-44236 Kaunas.
Svarbu! Skautai iki 18 m. privalo turėti tėvų leidimą dalyvauti šventėje. Tėvų leidimo pavyzdį galite rasti www.scout.lt → Dokumentai → Tėvams

REGISTRACIJA ATVYKUS Į ŠVENTĘ
Registracija vyks nuo 9.00 iki 10.00 prie Kristaus Prisikėlimo bažnyčios įėjimo, Žemaičių g. 31 b (žemėlapyje Nr.1). Kiekvienas užsiregistravęs ir sumokėjęs dalyvio mokestį (15 Lt) gaus Pavasario šventės atributiką, maitinimo talonus bei visą informaciją apie programą.
Lietuvos skautijos nario PAŽYMĖJIMAS bus ir renginio dalyvio KORTELĖ, todėl nepamirškite jo pasiimti!!!

Jeigu Jūs ar Jūsų vieneto narys(-iai) neturi Lietuvos skautijos nario pažymėjimo:

1. Jei esate sumokėjęs nario mokestį vadovui, bet nesate užpildęs anketos Lietuvos skautijos nario pažymėjimui gauti – užpildytą anketą galite atsivežti į Kauną, kur būsite užregistruotas ir gausite šventės dalyvio pažymėjimą, kuris galios tik šventės dieną. Tikrąjį LS nario pažymėjimą gausite per mėnesį.

2. Jei nesate sumokėjęs nario mokesčio bei nesate užpildęs anketos Lietuvos skautijos nario pažymėjimui gauti – nario mokestį (20 Lt), nario mokesčio žiniaraštį ir užpildytą anketą galite atsivežti į Kauną, kur būsite užregistruotas ir gausite šventės dalyvio pažymėjimą, kuris galios tik šventės dieną. Tikrąjį LS nario pažymėjimą gausite per mėnesį.

3. Jei nenorite mokėti nario mokesčio ir pildyti anketos Lietuvos skautijos nario pažymėjimui gauti – už dalyvavimą Pavasario šventėje registruodamiesi mokėsite 40 Lt ir gausite šventės dalyvio kortelę.

NAKVYNĖ. Jei norite nakvoti Kaune naktį prieš/po šventę/ės, tai pažymėkite išansktinės registracijos anketoje nurodydami žmonių skaičių.

MAITINIMAS. Maitinimas vyks du kartus – pietūs ir vakarienė.

ŠVENTĖS DALYVIO MOKESTIS. Šventės dalyvio mokestis Lietuvos skautijos nariams yra 15 Lt; jis mokamas už maitinimą, atributiką ir programą.

SU SAVIMI TURĖTI: Lietuvos skautijos nario pažymėjimą, tėvų leidimą (jaunesni nei 18 m.), asmens dokumentą, smulkių pinigų. Dėvėti uniformą.

Smulkesnė informacija:
Mykolas Bialoglovis, mob. 8 682 44 919
Dėl registracijos:
Laura Liubinaitė, mob. 8 677 71063

Iki susitikimo šventėje! Atšvęskime 100 metų jubiliejų visi drauge!


Kauno krašto skautai