Kas Naujo?

Skautų naujienos

2007-03-21

Mini grantų rezultatai

Lietuvos skautija, kaip ir kasmet, skelbė mini grantų konkursą vienetų iniciatyvoms remti, kuriame galėjo dalyvauti LS struktūriniai vienetai – kraštai, tuntai, draugovės, delegavę savo atstovus dalyvauti projektų ir paraiškų rašymo seminare.

Šiemet kraštų iniciatyvų rėmimo konkursas buvo skirtas suaugusių žmonių savanorystės skatinimui ir skautiškos veiklos pristatymui: savivaldos ir mokslo institucijoms, visuomenei, bendruomenei ir kt. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas projektų įgyvendinimui vietovėse ir institucijose, kur skautiška veikla dar mažai žinoma.


Finansavimas pasiskirstė taip:

I vieta „Skautai: pėdsakas Šiaurės Lietuvoje“ (Šiaulių kraštas) 3500 Lt
II vieta „Be vinies kuriami stebuklai“ (Marijampolės kraštas) 1300 Lt
III vieta „Šauniausia NVO‘07“ (Kauno kraštas) 2000 Lt
IV vieta „Alytuj gyva skautiška dvasia“ (Alytaus kraštas) 700 Lt

Šie projektai finansavimo negavo:

„Sportoukem“(Telšių kraštas)
„Gauja, į džiungles“ (Kauno kraštas)
„Vilkiukų gimtadienis“ (Marijampolės kraštas)
„Geri darbai – nauji namai“ (Marijampolės kraštas)
„Ranka rankon“ (Marijampolės kraštas)

Labai gaila, bet šiemet beveik visi projektai sunkiai atsako į skelbiamą temą ir prioritetus.

Linkime sėkmės įgyvendinant savo idėjas!

Lietuvos skautija