Kas Naujo?

Skautų naujienos

2014-11-19

Skautijos himnas

Nakvišos nesnaudžia ir toliau vykdo savo geruosius darbelius

Nors ir nakviša yra naktinė gėlė, bet Šilalėje Nakvišos tikrai nesnaudžia! Kaip ir kiekvieną savaitę, sesės sugalvojo savo gerųjų darbelių sąrašą dar šiek tiek papildyti. Pastebėjusios, kad naujoji Obelyno draugovė Tauragės krašte vis dar nemoka Lietuvos skautijos himno, sesės Nakvišos pasisiūlė padėti jį išmokti. Kadangi Šilalė nuo Obelyno nėra taip arti, tad važinėti ten būtų šiek tiek sudėtinga, sesės, susėdusios prie puodelio arbatos, sugalvojo nufilmuoti Lietuvos skautijos himną ir patalpinti jį į internetinę erdvę, taip padėdamos ne tik naujajai savo tunto draugovei, bet ir kitiems skautams.

Tikimės, kad ši filmuota medžiaga pasitarnaus ir padės greičiau išmokti himną smiley