Kas Naujo?

Skautų naujienos

2014-11-18

Paskaita „Karas rytoj, pamąstymai ir įžvalgos“

Krašto apsaugos savanorių pajėgų 6-osios rinktinės vado majoro Lino Idzelio paskaita

Paskaita „Karas rytoj, pamąstymai ir įžvalgos“

Ateinantį pavasarį Lietuvos skautijos Mokymų skyrius, pilnamečiams organizacijos nariams ruošia pilietinio pasipriešinimo kursus. Norite pajausti, kas vyks šiuose kursuose, nežinote, ar norite dalyvauti?  Domitės saugumo situacija Pasaulyje, Europoje? Kad laikas neprailgtų - siūlome sudalyvauti pirmoje paskaitoje.

Ką daryti, jei Lietuvoje kiltų konfliktas ir mūšiai vyktų Jūsų mieste, Jūsų gyvenamoje teritorijoje? Kur eiti, kur slėptis. Kaip pasiruošti veiksmams, kaip juos suplanuoti. Apie viską nuo pradžių ir iš esmės. Lapkričio 29 dieną 12.00 val. Kauno įgulos karininkų ramovėje adresu A. Mickevičiaus g. 19. Paskaitos vedėjas Krašto apsaugos savanorių pajėgų 6-osios rinktinės vadas majoras Linas Idzelis.

Majoras Linas tarnauja Lietuvos kariuomenėje nuo 1992 metų, praėjęs visas karines pakopas, nuo paprasto kario iki rinktinės vado. Daug kartų apdovanotas Krašto apsaugos sistemos apdovanojimais. Tarnavęs Lietuvoje, NATO sąjungininkų daliniuose ir tarptautinėje operacijoje.

Paskaita atvira visiems, pasiimkite savo draugus ir pažįstamus. Jei net neplanuojate dalyvauti kursuose, jei net draugai ne skautai, dalyviai nebūtinai turi būti pilnamečiai. Ateik ir užduok savo rūpimą klausimą.

P.S. Kas sudalyvausite - pasidalinkite įspūdžiais ir įžvalgomis komentaruose ar mokymai@skautai.lt