Kas Naujo?

Skautų naujienos

2014-11-18

Perduok nuotykį – padovanok knygą

Kviečiame prieš Kalėdas padaryti gerąjį darbelį ir padovanoti knygą

Kai skaitai, svajoji. Kai skaitai, augi. Kai skaitai, pasaulis darosi didesnis. Kai skaitai, vyksta stebuklai.

Dar didesnis stebuklas yra, kai gali pasidalinti skaitant patirtais nuotykiais. Jei tokie tavo nuotykių šaltiniai dabar stovi lentynose ir renka dulkes, gal verta jas padovanoti? Todėl prieš Kalėdas kviečiame prisidėti prie gerojo darbelio ir padovanoti savo vaikystės/paauglystės knygą. 

Kaip? Ateik į Vilniaus skautų centrą ir įdėk knygą į administratoriaus kambaryje (kambarys mėlynom sienom, su balta lelijėle ant vienos) esančią dėžę. Jei nori, priešlapyje parašyk kodėl ši knyga tau - stebuklinga. Labai prašome nešti nesuplyšusias ir nenutrintas knygas.

Iki kada? Jūsų knygų laukiame iki šv. Kalėdų.

Ką daryti, jei man sunku nukeliauti iki Vilniaus? Rašyk mums - a.milkeviuciute@gmail.com arba kubiliute.gabija@gmail.com ir mes ką nors sugalvosime.

Kam? Visas surinktas knygas padovanosime Širvintų r. savivaldybės viešosios bibliotekos Kernavės filialui, kuriame labai trūksta vaikų ir jaunuolių knygų. Jei knygų bus labai labai daug - padovanosime jų ir kitiems filialams. 

Dalinkimės nuotykiais kartu! 

S. Akvilė ir Gabija