Kas Naujo?

Skautų naujienos

2014-11-11

Kalėdiniai stebuklai ir darbeliai

Nors sniego už lango dar nematyti, bet maži ir dideli šio laikotarpio stebuklai jau čia. Dar jų nematei?

 

Ei broli, sese,

Kai už lango tamsu, o šaltukas vis dažniau kutena žandus, negali neprisiminti, kad Šv. Kalėdos jau visai šalia. Artėja nuostabus metas, kada visi skubėsime prisiminti ir pasveikinti visus brangius žmones. Ech kaip gera kai namai kvepia kalėdomis, o rankose gali laikyti sesės ar brolio laišką tau...

Šiemet ir vėl kviečiame tave prisiminti ir pasveikinti savo brolius ir sese iš visos Lietuvos. Tad pasikviesk į svečius savo draugus Fantaziją, Išradingumą ir Darbštumą ir imk kurti. Drauge su savo skiltimi, draugove ar tuntu kurkite ir darykite kalėdinius sveikinimus. Kurdami sveikinimą pasitelkite visas įmanomas priemones nuo popieriaus ir pieštukų iki siūlų ir degtukų. Pasistenkite savo originalumą sutalpinti į A5 formatą. Taip pat sek savo krašto naujienas ir dalyvauk savo krašto elfų dirbtuvėse.

Nepamirškite ant savo darbo parašyti savo sveikinimo, vardo ir vieneto (pvz: Linkiu baltų Kalėdų. Vyr. skautė Aistė iš Kauno „Raganos“ vyr. skaučių draugovės). Sudėję visus skilties, draugovės, tunto ar krašto sveikinimus į vieną voką iki lapkričio 28 dienos atsiųskite juos į Lietuvos skautijos nacionalinę būstinę: Trakų g. 18, Kaunas. Čia magiška elfų komanda burtų keliu pasirūpins, kad tavo kalėdinis sveikinimas pasiektų vieną iš Lietuvos skautijos narių.

Jei kilo klausimų, būtinai parašyk el.paštu info@skautai.lt.

Kalėdinių elfų komanda