Kas Naujo?

Skautų naujienos

2014-10-28

Skiltininkų mokymai

Kaip jūrų skautai mokėsi vesti skiltį

Gražų spalio mėnesio antrąjį savaitgalį grupelė jūrų skautų susirinko Kauno skautnamyje. Čia susipažinome su broliu Pavel, kuris mums pravedė mokymus apie tai, kaip būti valties lyderiu ir suformuoti komandą.
 

Iki pat pietų ieškojome savo valties vardo ir žaidėme įvairius komandą stiprinančius žaidimus. Vėliau kalbėjomės apie pareigas valtyje ir savybes, kurių reikia turėti šių pareigų atstovams bei sužinojome komandos formavimo etapus.

Paįvairinimui statėme bokštus, planavome žygius ir kitaip smagiai leidome laiką.
Sekmadienį dar pagilinome savo žinias apie komandų formavimą bei prisiminėme, kaip pravesti sueigą.
Kitaip sakant, smagiai ir naudingai praleidome visą savaitgalį: mus džiugino tiek geras oras, tiek naujos žinos.

patyrusios jūrų skautės Miglė ir Paulina