Kas Naujo?

Skautų naujienos

2006-12-23

Šimtmečio emblema jau prie namų slenksčio!

Šią savaitę išsiųstos Šimtmečio emblemos jau pasiekė kai kurių laimingųjų skautų namus... Jau greit ji bus ir tavo pašto dėžutėje!

Kartu su unikaliomis, lietuviškomis Šimtmečio emblemomis visus Lietuvos skautijos narius pasiekė ir kitos staigmenos - nuostabios šv.Kalėdų atvirutės ir ilgai lauktas siurprizas... Tie, kas jį jau gavo, žino, kad jau visai greitai Skautatinklį sukrės naują, senai laukta funkcija! Jau visai greitai, nuo Naujųjų metų apie tai sužinos ir visi kiti Skautatinklio nariai...

Na o tiems laimingiesiems, kurie jau sulaukė nuostabių, viso pasaulio skauto dėvimų emblemų, primename, kad pagal Lietuvos skautijos uniformos nuostatus, ši emblema turi būti siuvama dešinėje skautiškų marškinių pusėje - ten, kur siuvamos ir kitos stovyklinės ar suvenyrinės emblemos. Nepamirškite, kad ant tvarkingos uniformos emblemų skaičius neturėtų viršyti dviejų.

Daugiau informacijos apie Lietuvos skautijos Uniformos nuostatus rasite adresu http://www.scout.lt/getfile.php?id=61 .

Linksmų šv. Kalėdų ir Naujųjų metų!

LS VRS