Kas Naujo?

Skautų naujienos

2014-09-16

Idėja sueigai

Idėja sueigai

Sesės ir broliai! 

Artėja vėsesni orai, sueigos vis dažniau vyksta po stogu su arbatos puodeliu rankose.. O kad nesėdėtumėte be darbo - siūlome jums sudalyvauti konkurse, kuriame galite laimėti saldžių prizų, ar net Aukso grynuolį! 

Klaipėdos skautai įsirengė naują būstinę - žaidimų kambarį (kuriame apsilankyti esate kviečiami visi) ir kad ir kaip linksma ten bebūtų, jo sienos pilkos ir niūrios, tad... Prašome jūsų pagalbos! Visi, turintys ir neturintys idėjų, kantrūs ir nekantrūs, kūrybingi ir meniški, mokantys ir nemokantys piešti kviečiami dalyvauti PIEŠINIŲ KONKURSE! Piešinių temos: Skautai, laužas, miškas, dainos, stovyklos, žygiai, draugai, viskas, kas jums primena skautavimą! 

Piešimo techniką rinkitės patys, kuo originaliau - tuo geriau.
Savo darbus iki lapkričio 1d. siųskite į Pajūrį adresu: Rumpiškės g. 6 Klaipėda, Lietuva

Dalyviai bus apdovanoti saldžiais prizais, o gražiausio darbo savininko lauks tikrų tikriausias Aukso grynuolis!