Kas Naujo?

Skautų naujienos

2006-12-10

Šimtmečio emblema jau keliauja į Lietuvą!

Viso pasaulio skautų nešiojamos šimtmečio emblemos lietuviškas variantas jau keliauja ir į Lietuvą!

Taip, jūs supratote teisingai – jau greitai emblemos atkeliaus į Kauno skautų centrą, o iš ten – ir pas jus namo.

Ant emblemos puikuojasi lietuviškas užrašas – „Vienas įžodis pasauliui”. Jis simbolizuoja viso pasaulio skautų vienybę ir bendrą tikslą, kurio siekia skautybė – geresnio pasaulio kūrimas.

Be šios nuostabios dovanos šv. Kalėdų proga laukia ir kita maloni staigmena, apie kurią sužinosite tik šv. Kalėdų rytą atplėšę laišką!

Primename, kad emblemą dovanų gaus kiekvienas Lietuvos skautijos, taigi ir Pasaulinio skautų judėjimo organizacijos (WOSM) narys, sumokėjęs 2007-ųjų metų organizacijos nario mokestį ir užpildęs savo duomenys su tiksliu adresu į žiniaraštį.

Todėl, jei jau sumokėjote nario mokestį, klauskite savo vadovo, ar mokestis kartu su jūsų duomenimis (žiniaraštis) jau pasiekė Lietuvos skautijos Nacionalinį biurą! Na o tie, kurie nario mokesčio sumokėti dar nespėjo, kuo greičiau tai padarykite - jūsų nario mokestis ir duomenys Lietuvos skautijos Nacionalinį biurą Kaune turi pasiekti iki gruodžio 14d.

Atsiminkite, kad adresas turi būti užpildytas įskaitomai ir tiksliai - su miestu, gatve, namo ir butu numeriu.

Tokios dovanos laukia tik kas šimtą metų!:)

Lietuvos skautijos informacija