Kas Naujo?

Skautų naujienos

2006-12-09

“Šventinis” Lietuvos skautijos Nacionalinio biuro darbo laikas

Nenumaldomai artėjant šventėms, jau pradedame visi joms ruoštis, o gruodis – intensyvus mėnuo, nes ne tik pabaigiame metų eigoje pradėtus darbus, įvertiname pasiektus rezultatus, ruošiame metų veiklos ataskaitos leidinius..tačiau dar ir sveikiname vieni kitus, brolius, seses, vadovus, rėmėjus ir draugus su šventėmis.

Iki pat švenčių – gruodžio 22 d. imtinai, Nacionalinis Lietuvos skautijos biuras dirbs “šventiniu” laiku. Nuo kitos savaites pradžios (gruodžio 11 d.) iki pat šventinės savaitės - gruodžio 22 d., Nacionalinis biuras dirbs kiekvieną darbo dieną, nuo 10.00 val. iki 17.00 val. Esate laukiami su Mini grantų ataskaitomis, straipsniais, vienetų žiniaraščiais, nario mokesčiais, nario pažymėjimo anketomis ir visais kitais rūpimais klausimais. Biure visuomet rasite mūsų Pirmijos narius, pasiruošusius Jums padėti.

Jei norite, galite susitarti dėl susitikimo iš anksto (susitarus, galėsime susitikti kitu metu). Primename nacionalinio biuro adresą - Trakų 18, Kaunas. Taip pat galite su mumis susisiekti el-paštu info@skautai.lt, telefonu 8-37-422002 arba 861479646.

Šventinę savaitę (gruodžio 23 d. – sausio 2 d.) Nacionalinis biuras nedirbs.

Linkime jums smagaus pasiruošimo ir šiltų bei ramių švenčių!

LS Pirmija