Kas Naujo?

Skautų naujienos

2006-11-08

Trečiasis Lietuvos skautiškų organizacijų „Apskritojo stalo“ susitikimas

Šį savaitgalį, lapkričio 4 d. įvyko trečiasis skautiškų organizacijų „Apskritojo stalo“ susitikimas. Pirmuosius du „Apskritojo stalo“ susitikimus organizavusi Lietuvos skautija, atsakomybę organizuoti trečiajį susitikimą perdavė Lietuvos skautų sąjungai, kuri pakvietė brolius ir seses į savo būstinę.

Susitikime dalyvavo Lietuvos skautijos, Lietuvos skautų sąjungos, Lietuvos skaučių seserijos, Lietuvos suaugusių skautų bendrijos, Studentų skautų korporacijos „Vytis” ir Akademinės skaučių draugovės, M.K.Čiurlionio muziejaus atstovai.

Susitikime buvo pristatyta Skautų Šimtmečio jubiliejaus renginių darbo grupių veikla. Aptartos iškilusios kliūtys, pasidalinta mintimis, ką galima padaryti, kad veiklų organizavimas bei bendradarbiavimas vyktų sėkmingai. Primename, kad skautiškos organizacijos liepos 2 d. vykusiame antrajame susitikime patvirtino 3 bendrų renginių idėjas: Betliejaus Taikos ugnies akciją (jos darbo grupę koordinuoja Studentų skautų korporacijos „Vytis” ir Akademinės skaučių draugovės atstovas Jonas Mikaliūnas), Gerojo darbelio akciją (jos viešinimo darbo grupę koordinuos Lietuvos skautijos atstovas) bei Skautiškos parodos organizavimą, inicijuotą ir koordinuojamą M.K. Čiurlionio muziejaus atstovų. Pirmasis artėjantis bendras renginys – Betliejaus Taikos Ugnies akcija, vyksianti jau šių metų gruodžio mėnesį.

Ketvirtąjį „Apskritojo stalo“ susitikimą kitų metų vasario mėnesį organizuos skautai akademikai.

Lietuvos skautijos informacija