Kas Naujo?

Skautų naujienos

2014-02-25

BP gimtadienis Radvilų draugovėje!

Roberto Baden Powellio gimtadienis Molėtuose!

Šį šeštadienį, kaip ir visi skautai mes - Molėtų Radvilų draugovė, šventėme skautų įkūrėjo Roberto Baden Powellio gimtadienį! Susirinkome  Molėtų parapijos namuose apie 9 valandą (bent jau mūsų skiltis laugh ), laukėme kitų. Kad ir kaip būtų gaila, vienos skiltys netuorėjo su kuo atvažiuoti, kitos dėl neaiškių priežasčių neatvažiavo, BET vistiek gimtadienis prasidėjo linksmai! Viskas prasidėjo rikiuote, po jos ėjome į netoliese esančią Molėtų Bažnyčią. Ten buvome mišiose, o po jų ėjome atgal į parapijos namus. Ten sužinojome, kad vyks orientacinė užduotis - visuose Molėtuose, pačiose netikėčiausiose vietose buvo punktai, kuriuose buvo sukabinti lapeliai su komandų numeriais. Laikas, per kurį mes turėjome surasti tuos punktus, buvo viena valanda! Bet, mes spėjome. Galutiniai rezultatai buvo tokie:

1. Erelių skiltis su 29 lapeliais. 

2. Liepsnelių (mūsų) skiltis su 18 lapelių.

3. Piranijų skiltis su 7 lapeliais. 

Gimtadienis tesėsi - pradėjome pjaustyti skilčių tortus, kurie buvo LABAI skanūs! GImtadienį pabaigėme rikiuote, ir visi išvažiavome namo. Mūsų skiltis vienbalsiai sutarė, kad šis gimtadienis yra vienas iš įsimintiniausių ir linksmiausių!