Kas Naujo?

Skautų naujienos

2014-02-20

O kur Įkūrėjo dieną švesi tu?

Skelbiame Įkūrėjo dienos renginių informaciją!

Broli, sese, kad ir kur Lietuvoje bebūtum per įkūrėjo dieną, tai ne priežastis jos neminėti! Todėl skelbiame informaciją apie renginius įvairiuose kraštuose. Jei kokios nors informacijos trūksta, ar norite ką pridėti - rašykite press@skautai.lt

Kauno kraštas: 
Susitikim 07.00 ant Milikonių kalno. Pasitiksim saulę ir paminėsim B.P. gimtadienį. 
Ką reikia turėti? Kaklaraištį, arbatos, skanią dovanėlę gimtadienio proga, o svarbiausia - gerą nuotaiką ir draugą.

Daugiau informacijos čia: https://www.facebook.com/events/676353455748952/?fref=ts

Vilniaus kraštas:
Susitikim 07.03 prie Užupio gimnazijos. Eisim pasitikti saulės ir pagerbti B.P. saliutu ant Gedimino kapo kalno. 
Ką turėti? Kaklaraištį, malkų, arbatos, sumuštinių, sausainių, saldainių, o svarbiausia - save ir draugą.
Aš būsiu tikrai, ateik ir Tu. Jei kas nerasit/pramiegosit/nepanešit malkų/turėsit per daug sumuštinių, tai 8-662-44292.

Daugiau informacijos čia: https://www.facebook.com/events/619889138058846/?ref=25

Klaipėdos kraštas:
Visų Jūsų laukiame šeštadienį (vasario 22d.), 15h Rumpiškės g. 6.
Labai smagiai praleism laiką!
Nepamiršk:
pasikartoti to ką žinai apie skautus,
kaklaraiščio bei uniformos,
sumuštinių sau ir draugui,
šypsenos,
geros nuotaikos.

Daugiau informacijos čia: https://www.facebook.com/events/466027090189619/?source=3&source_newsfeed_story_type=regular

Panevėžio kraštas:
Simono Daukanto būrelio broliai, kviečia visus didelius ir mažus kartu paminėti skautų įkūrėjo gimtadienį.
Kada švęsim: vasario 22 dieną nuo 07:00 iki 08:30
Kur švęsim: Senvagėje
Ką atsinešti į šventę: gerą nuotaiką, termosiuką arbatos sau ir draugui, skautišką kaklaraištį
Į visus klausimus atsakys brolis Saulius 
+370 686 56168.

Marijampolės kraštas:
Šį penktadienį, vasario 21 d. - R. Baden Povelio gimtadienio išvakarės. Susitikim 15val. Kraštotyros muziejuj (Vytauto g. 29) - vyks protmūšis, drauge paminėsim skautų įkūrėjo gimtadienį! Iki greito susitikimo.

Šiaulių kraštas:
Dėmesio visiems sportuojantiems ir tai daryti planuojantiems Šiaulių krašto skautams!

Užteks varvinti seilę prie TV ekrano, stebint Olimpines žaidynes! Dalyvaukite jose patys! Į Sočį, tiesa, bilietų jau nebėra, tačiau tradicinėje Šiaulių krašto skautų olimpiadoje vietos ir veiklos užteks visiems!

Kada? Vasario 21 d. 18 val. - vasario 22 d. 17 val. Kur? Lieporių gimnazijoje, Šiauliuose Kiek kainuos? 10 Lt. Ką turėti? Avalynę vaikščioti mokykloje, kepurę, pirštines, šiltas kelnes, striukę, tinkamus sportui batus bei patogius drabužius, sportinę aprangą sportuoti salėje ir sportinius batelius (pageidautina ne juodais padais!). Turėti įsidėjus vandens, maisto penktadieniui ir šeštadieniui (karšto vandens bus), indus, miegmaišį, kilimėlį, asmens higienos reikmenis.

Registracija jau vyksta pas draugininkus. Svečiai registruojasi pas krašto seniūnę Janiną Žvirblytę Paslavičienę el.paštu zpjanina@gmail.com arba telefonu 861562937

Alytaus kraštas:

Kviečiame visus Alytaus skautus vasario 22 d.   07.00 susirinkti  ant Pieninės kalno su skauto kaklaraiščiu  susitikti su draugais ir  parodyti, jog esi skautas ir tuo didžiuojiesi. Kviečiame švęsti BP gimtadienį!
 
Šveskime kartu ir budėkime! O keletą gražiausių šventės akimirkų atsiųskite į press@skautai.lt