Kas Naujo?

Skautų naujienos

2014-02-01

Kaip gimsta atradimai

Vasarį atraskime daugiau!

Labas!

Kažkada sugalvojau, kaip būtų smagu kiekvieną dieną išmokti, surasti ar pažinti kažką naujo. Tiesiog taip, kai kiekvieną vakarą einant miegoti galėtum sau drąsiai, be pritempinėjimų pasakyti, kad šiandien buvo kažkas naujo.

Kad ir kaip bebūtų liūdna, kasdienybė yra toks dalykas, kuris kartais pralekia nepastebėtai. Ne tik kad nieko naujo, bet net ir nespėji susimąstyti, ar iš vis buvo tas kažkas naujo. Aišku, taip būna ne visada, bet pasitaiko.

Su šiom mintim siūlome jums naują mėnesio temą – vienybė, kurią pasiūlė sesė Austėja Kuršvietytė. Labai paprastai. Nes kai žvelgi į kitus (ir kitokius) ir pradedi ieškoti bendrų taškų, galima pamatyti galybę naujų dalykų, kurių kiekvienas būna tarsi maža staigmena.

Taigi, pabūkime vieningi ir pamatykime, kad tai nuostabu. Galima surengti sueigą su kito miesto skiltimi. Arba susipažinti ir surengti bendrą renginį su kitos skautiškos organizacijos arba kitos jaunimo organizacijos nariais. Juk pernai (jau pernai!) turėjome puikią Jubiliejinę stovyklą, kuri turėjo tapti paspirtimi į daugiau bendrumo.

Vasarį šiaip bus daug gražių progų – prisiminsime apie savo istoriją ir Nepriklausomybę, prisiminsime ir brolį Robertą, kurio dėka esame visi drauge. Atrodo, puikios progos vienybės temai, ar ne?

Taip pat, norime padėkoti sesėms Linai, Austėjai ir Akvilei, parašiusioms straipsnius (juos rasite čia, čia ir čia) pereito mėnesio tema. Jūsų visų laukia mūsų prizai.

Na, o vasario mėnesio skautu skelbiame brolį Gabrielių Zavecką už jo straipsnį – pasaką apie mus arba ne. Broli, ačiū tau už drąsą ir už puikią diskusiją po straipsniu!

Gražių jums atradimų!

Sesė Akvilė ir Komunikacijos skyrius