Kas Naujo?

Skautų naujienos

2006-10-12

„Kerniaus" taurė

Aštuonios pačios šauniausios komandos, kurios pasiryžo išmėginti savo rankų miklumą stalo futbolo turnyre sugužėjo spalio pirmąjį šeštadienį į Vilniaus Skautų centrą. Futbolo atributika pasipuošusį Skautų centrą buvo sunku net atpažinti, o komandų sirgaliai ir patys dalyviai jam suteikė tikros futbolo aikštės įspūdį.

Komandos pasidabinusios specialia turnyrui skirta apranga ėmė apšilinėti, duoti interviu vietiniams fanams, o renginio teisėjai tikrino ar visų dopingo testas neigiamas.
Po turnyro atidarymo ceremonijos ir „Kerniaus“ būrelio pirmininko sk. v. Antano pritrenkiančios kalbos, komandos burtų keliu buvo suskirstytos į „A“ ir „B“ grupes. Į „A“ grupę pateko: Vyčių futbolo klubas „Trauma“, FC „Čeburator“, „Japonofono“ bei „Bananiukas ir Ananasiukas“. Į „B“ grupę pateko: „Kovingieji tuoregai“, „Žvitriosios rankelės“ „Avių banda“ (vienintelė komanda iš laikinosios sostinės) bei „Love generation – Ragai“.
Pirmosios kovos prasidėjo, vieni šlavė varžovus be gailesčio, kiti vos vieno dviejų įvarčių skirtumu įveikdavo priešininkus. Grupės susitikimuose buvo užfiksuoti ir rekordai, kur busimieji čempionai tiesiog sumalė į miltus Japonofono 9:0 (su kuriais vėliau jie susitiko finale). Aistros prie dviejų futbolo stalų virė, adrenalinas žaidėjams plūstelėjo į kraują, žiūrovai šėlo, teisėjai fiksavo rezultatus. Galiausiai sužaidus visas grupių rungtynes paaiškėjo lyderiai ir tie, kuriems sekėsi prasčiau.
Prasidėjo tikrasis įdomumas – atkrintamosios varžybos. Ir iškart pirmuose susitikimuose buvo užfiksuota sensacija, kur „Japonofono“ po grupės varžybų nelaimėję nė karto, įveikė kitos grupės lyderių komandą „Kovinguosius tuoregus“ ir pateko į pusfinalį. Taip pat į pusfinalį prasiskynė kelią „Bananiukas ir ananasiukas“, FC „Čeburator“ bei „Žvitriosios rankelės“. Kol turnyro lyderiai ilsėjosi po pirmųjų mačų, likusios komandos rungėsi dėl 5 – 8 vietų.Pusfinaliai vyko labai įnirtingai, o komandos buvo vertos viena kitos, tačiau nugalėtojas turėjo būt išaiškintas. Po tarpusavio dvikovų į turnyro finalą iškopė „Japonofono“ ir nei vieno pralaimėjimo nepatyrę FC „Čeburator“. Prieš didįjį finalą dvi komandos: „Žvitriosios rankelės“ ir Babaniukas ir ananasiukas“ susitiko kovoje dėl 3 – iosios vietos. Persvara buvo tai vienų, tai kitų pusėje, tačiau tvirtesnį charakterį parodė sesės iš Jorės būrelio ir jos tapo šio turnyro 3 – iosios vietos nugalėtojos.
Nors finale ir buvo vienas brolis iš Kerniaus būrelio, tačiau „Japonofono“ komandai rimčiau nepasipriešinus, FC „Čeburator“ tapo stalo futbolo turnyro nugalėtojais, o taurė kartu su medaliais iškeliavo teisėtiems šeimininkams.
Turnyras pasibaigė, prizai pasiekė savo šeimininkus, o sportinės aistros ir gera nuotaika lydėjo kiekviena dalyvį dar ilgai. Tai pirmas, bet tikrai ne paskutinis toks turnyras, nes „Kerniaus“ taurė – pereinamas trofėjus, kuris atiteks vis šaunesnei komandai. Iki kitų susitikimų!

„Kerniaus“ būrelis labai dėkoja komandoms už dalyvavimą, sirgaliams už nesibaigiantį triukšmą, rėmėjams už prizų gausybę bei kiekvienam dalyvavusiam šiame turnyre už nuostabų laiką!

“Kerniaus” būrelio štabas

Nuotraukos iš turnyro: http://www.skautai.lt/gallery.php?&view=pic&dir=438