Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-12-26

Ačiū Liepsnelėms ir Lapėms

Ačiū Liepsnelėms ir Lapėms

Kažkur skaičiau, kad skautiška skiltis tampa „tikra“, tai yra pradeda gyventi savarankišką gyvenimą tada, kai sugeba ilgesnį laiką savarankiškai veikti be draugininko ar vadovo pagalbos. Todėl noriu padėkoti Molėtų Kunigaikščių Radvilų draugovės Liepsnelių ir Lapių skiltims, kurios nors skautauja dar nepilnus metus, man susižeidus, du mėnesius šauniai ir nepraleisdamos sueigų skautavo savarankiškai. Ačiū – sesės !

 

Ypač didelį “ačiū“ tariu Lapių skiltininkei sesei Akvilei, kuri ne tik savarankiškai vedė sueigas bet ir net du kartus iš eilės sugebėjo tapti skautatinklio mėnesio iššūkio nugalėtoja...

 

... ir Liepsnelių skiltininkei sesei Viktorijai, kuri ne tik savarankiškai vedė sueigas , bet ir surado skilčiai tris naujas nares ir rūpinosi jomis kaip tikra vyresnioji sesė.