2013-12-19

Laimingiausia pasaulyje!

Padaryti žmogų laimingu nėra taip sunku :)

Kiekvienas nors kartą dienoje tampame nusiminęs... tiesa? Ar mes patys savęs paklausiame kodėl mes esame laimingi? Kas mus daro laimingais? Kartais šiltas apkabinimas pakelia nuotaiką daug labiau negu šokoladas... Nuoširdi šypsena užkrečiamas dalykas, kuris skeidžia pasaulyje gėrį, bet kartasi atsiranda žmonių kuriems kažkas yra tikrai negerai. Ištieskime pagalbos ranką, nusišypsokime ir pasakykime AČIŪ, pasikalbėkime ir apsikabinkime, nes nuoširdūs veiksmai visada nugali :)

Šiandien mane aplankė, labai nuostabus dalykas... spėkit kas? :) :) :) OGI laiškas, buvai tikrai laimingiausia pasaulyje, nors ir 3 min. bet buvai labai labai laiminga, šypsena lig ausų :]

Noriu padėkoti sesei Aistei, kuri man padarė ir parašė nuostabų atviruką, SESĖ JEIGU YRA GALIMYBĖ ATSILIEPK. (atvirukas yra raudonas, su rauktu geltonu popieriumi ir mėlyna velta širdelė )

Mielas skaute,

Sveikinu tave su Šv. Kalėdomis

Nepamiršk dayrti gerų darbų,

kad ir tau juos kažkas darytų

BŪKITE LAIMINGI LAIMINGI :) Jeigu tai jums nepakėlė nuotaikos užsukite čia : http://www.youtube.com/watch?v=_4DNpfj7xi8

Geros tau dienos :)