Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-12-18

JS filmo pristatymas Marijampolėj

JS filmo pristatymas Marijampolėj

Gruodžio 10d. Marijampolės krašto skautai po pamokų sugužėjo į "Spindulio" kinoteatrą, kur vyko Jubiliejinės stovyklos filmo premjera. Joje dalyvavo Marijampolės miesto savivaldybės atstovai, Lietuvos skautijos Marijampolės krašto skautai su vadovėmis Audrone, Daivute, Jolanta, Jolita, Birute ir Lietuvos jūrų skautijos skautai su vadove Erika.
 
 
Daugiau nei 70 skautų (kai kuriems teko sėdėti ant žemės!) prisiminė didžiausią vasaros nuotykį, stovykloje nedalyvavę - susidomėjo skautų veikla. Išsiskirstėm sutarę, kad jau laikas ruoštis stovyklai, kuri sujungs mus skautybės šimtmečio proga.
 
 
Nors ir trumpas renginukas buvo, bet jo metu skambėjo skautiški šūkiai, susipažinome vieni su kitais ir dar kartą išgyvenome didelės skautiškos šeimos bendrystę.
 
sesė Birutė Taraskevičiūtė, nuotraukos br. Aurimo Sinicko.