Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-11-30

Penktadienio dilemos Nr.9

Po trumpos pertraukos penktadienio dilemos grįžta.

Sveiki,

Siunčiu linkėjimus iš Slovakijos, kur vyksta tarptautinio skautų projekto "Safe from Harm", siekiančio padėti organizacijoms užtikrinti fizinį ir emocinį vaikų saugumą skautų veikloje, susitikimas.  Apie šį susitikimą plačiau papasakosiu kai grįšiu, o dabar noriu pasiūlyti dar vieną atvejį draugiškam pamąstymui:

Krašto stovykla. Patyrusių skautų vadovai brolis Vytas ir sesė Milda nusprendžia, kad visi patyrę skautai stovykloje gyvensdrauge po vienu dideliu tentu. Sesė Monika nenori gyventi po tentu, ji atsivežė savo palapinę ir norėtų kartu su drauge gyventi šioje atskirioje palapinėje. Vadovai sako - "Negalima. Visi gyvens po tentu, tai ir jūs turite gyventi po tentu. Jei nepatinka - važiuokit namo!".

 

Kaip pasielgti merginoms? Važiuoti namo ar likti stovykloje ir prisiversti gyventi su visais po tentu?

Kodėl šitaip elgiasi vadovai? Kokie jų motyvai? Ar sutinkate su jų nuomone?

Ką Jūs apie tai manote?