Kas Naujo?

Skautų naujienos

2006-09-18

Kas šauniausi Kaune? SSSSSKAUTAI!!!

Ankstyvą šeštadienio, rugsėjo 16-osios rytą praeiviai žvilgsniais lydėjo skautus, kurie į Kauno Laisvės alėją nešėsi pušinius rąstelius ir kitus keistus daiktus...

„Ar šašlykus kepsite?" Tačiau skautai neketino kepti šašlykų, o keliavo į Kauno nevyriausybinių organizacijų pavėsinių miestelį.

Neilgai trukus ant „19" numeriu pažymėtos pavėsinės atsirado užrašas „Lietuvos skautija“, o ant Laisvės alėjos grindinio suliepsnojo tikras pakeliamas skautiškas laužas. Pučiamųjų orkestro „Ąžuolynas“ būgnų ir trimitų garsai paskelbė apie Kauno NVO dienos atidarymą.

NVO miestelyje buvo įrengta apie 40 pavėsinių, kuriose savo veiklą pristatinėjo įvairios nevyriausybinės organizacijos.

Turėjome puikią progą pabendrauti su kauniečiais, papasakoti, kas gi yra tie skautai ir kuo jie užsiima, taip pat susitikti ir susipažinti su kitomis organizacijomis. Skautų pavėsinę aplankė Prezidento V. Adamkaus konsultantas jaunimo reikalams Arūnas Kučikas, Kauno savivaldybės atstovai. Liepsnojantis lauželis traukė praeivių akį, prie jo stabtelėdavo pasišildyti, vasaros stovyklas prisiminti broliai ir sesės iš kitų skautiškų organizacijų – sutikome čia ir ŽSO, ir akademikų, ir Lietuvos jūrų skautijos narių.

Linksmi ir išradingi skautai renginio organizatorių neliko nepastebėti. Per NVO dienos baigiamąjį renginį Kauno istorinėje prezidentūroje nominacija „Geriausias ir šauniausias NVO miestelio dalyvis“ atiteko – spėkite kam? – Lietuvos skautijai!Štai ir vėl, kaip ir po pavasarį laimėtų šauniausio Kauno regiono NVO rinkimų, galime sušukti:

„Kas šauniausi Kaune? SSSSSKAUTAI!!!”

Kauno krašto štabo informacija