Kas Naujo?

Skautų naujienos

2006-08-21

Išrinkta Vyšnių taryba!

Lietuvos skautijos patyrusių skautų stovykloje „PATS PAT.S.“ buvo išrinkta naujoji Vyšnių taryba!

2006 m. LS Jaunimo programos skyrius vykdo projektą „PATS PAT.S.“. Juo siekiama pagerinti patyrusių skautų veiklos kokybę. Rugpjūčio 14-20 dienomis Kurtuvėnų reginiame parke (Šiaulių r.) buvo surengta LS patyrusių skautų stovykla; jos metu buvo išrinkta Vyšnių taryba – lyderių grupė, kuri iki kitų rinkimų atstovaus patyrusių skautų interesams, analizuos ir spręs šiai grupei kylančias problemas, turės patariamąjį žodį patyrusių skautų programos klausimais, palaikys organizacijos bendraamžių tarpusavio ryšį, siūlys konkrečius renginius ir imsis juos įgyvendinti.

VYŠNIŲ TARYBA:
(iš kairės)

Paulius Simanavičius (Utenos kr.)
Tadas Kavaliauskas (Kauno kr.)
Giedrė Pakalniškytė (Šiaulių kr.)
Titas Motuzas (Telšių kr.)
Milda Bacevičiūtė (Tauragės kr.) - pirmininkė
Aivaras Nareckas (Panevėžio kr.)
Ieva Vaitkevičiūtė (Vilniaus kr.)
Adas Vyšniauskas (Marijampolės kr.)
Marius Armonas (Tauragės kr.)
Gytautas Minelga (Klaipėdos kr.)Vyšnių tarybos nariai ant uniformos dėvi nario emblemą. Pagal tai bus galima juos atpažinti, pakalbinti, pateikti siūlymų.Į pirmąją savo sueigą Vyšnių taryba rinksis rugsėjo mėnesį.

Projektą finansuoja Valstybinė jaunimo reikalų taryba.

LS Jaunimo programos skyriaus info