Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-10-29

Sesių Lapių istorija:)

Molėtų kunigaikščių Radvilų draugovė

Mėnesio išukis- istorija. Pamačiusi kengūrų skilties istorija pamaniau kodėl gi apie Lapes neparašius.

O viskas prasidėjo nuo skautai-neskautams stovyklos, kur dalyvavome aš ir sesė Erika(Varnalėšų skiltis). Tai buvo pirmas bet didžiulis žingsnis skautavime. Antras nemažas žingsnis buvo rudeninis žygis ,,Žalvarinis ruduo'', po kurio mes susibūrėme į skiltį( šio žygio dėka pasivadinome lapėmis).( Mūsų skilčiai rugsėjo 26d. sukako vieneri metai!!) Bėgo laikas, sueigos, žygiai, keitėsi skilties narių skaičius ir vasario 23 dieną geltoni kaklaraiščiai papuošė mano ir sesės Erikos kaklus, o Birželio 16 dieną musų visa skiltis galėjo džiaugtis ir sesės Ugnės kaklaraiščiu.

Musu skiltis nedidelė (Sesė Akvilė, sesė Erika ir sesė Ugnė), tačiau po truputi atsiranda norinčių prisijungti prie lapių :) Štai kokia musų skiltis ir jos trumpa istorija.   :)

p.s. Atsiprašau už rašybos klaidas ( jeigu jų rasite). Su lietuvių kalba nedraugauju :)

p.p.s. Rašykit mums, noriai bendraujame :)