Kas Naujo?

Skautų naujienos

2006-08-15

Dėmesio! Skelbiamas Nario pažymėjimo mėnesis!

Norėdama paspartinti Nario pažymėjimo platinimą Jums visiems, Lietuvos skautija skelbia „pažymėjimo“ mėnesį (nuo Liepos 18 d. iki rugjūčio 18 d. ).

Asmenys, kurie dar yra negavę nario pažymėjimo arba nepateikę duomenų, gali rašyti “pažymėjimo“ adresu pazymejimas@skautai.lt arba skambinti numeriu 837 42 20 02 (kiekvieną dieną nuo 13 iki 16 val.). Prašome VISUS, KURIE NEGAVĘ PAŽYMĖJIMŲ, SUSISIEKTI NURODYTU ADRESU AR TELEFONO NUMERIU ir mes Jums pasakysime dėl kokios priežasties, Jūs dar neturite nario pažymėjimo ir ką reikia padaryti, kad kuo greičiau Jūs jį gautumėte.

Primename, kad Lietuvos skautijos nario pažymėjimas įrodo asmens narystę organizacijoje ir suteikia galimybes dalyvauti tiek Lietuvos skautijos, tiek tarptautiniuose renginiuose.

Linkime puikios ir saulėtos skautiškos vasaros!

Lietuvos skautijos Finansų skyriaus informacija