Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-10-21

„Skaisčio“ tunto skautai siunčia linkėjimus iš savo rudeninės stovyklos „Laužas – ne degtukas“!

Skautai turėjo puikią galimybę tapti skautatinklio žvaigždėmis, atsakydami į klausimus ir įrodydami, kad jie tikrai žino, moka ir gali papasakoti Jums visiems!

„Skaisčio“ tunto skautai siunčia linkėjimus iš savo rudeninės stovyklos „Laužas – ne degtukas“!

Daugiau nei 70 skautų paskutinį rugsėjo savaitgalį susirinko netoli Aukštadvario esančioje stovyklavietėje linksmai ir naudingai praleisti laiko. Stovykloje skiltys rungėsi tarpusavyje dėl BP respekto taškų ir Skaisčio Super Skilties vardo. Įtempto Greitabėgio metu skautai praktiškai mokėsi pritaikyti savo turimas žinias įvairiose, net ir seniai pamirštose, skautamokslio srityse. Taip pat stovykloje lankėsi svečiai iš KTU Fizikos fakulteto ir visai stovyklai pristatė neįtikėtinus fizikinius reiškinius. Žinoma, stovykla neapsiėjo be ekologinio karinio žaidimo, pionerijos ir laužų.

Prieš uždarymo rikiuotę skaistiečiai turėjo puikią galimybę tapti skautatinklio žvaigždėmis, atsakydami į burtų keliu ištrauktus klausimus. „Skaisčio“ tuntas tikrai žino, moka ir gali papasakoti Jums visiems

 
Kviečiame pasižiūrėti, kaip mums sekėsi: