Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-10-20

Mūsų skilties atsiradimo istorija

Mūsų - Kengūrų skilties atsiradimo istorija

Išgirdau, jog spalio mėnesio iššūkio tema yra  „Skautų istorijos“. Tad ir nusprendžiau apršyti mūsų - Kengūrų skilties istoriją: smiley

Viskas prasidėjo, kai pernai metais pradėjau lankyti skautus. Mūsų vadovė ieškojo savanorių, kurie domėtusi naujienomis, susįjusiomis su skautais, ir perduotų kitiems. Aš ir dar keli skautai pasisiūlėme tą daryti. Po kiekvienos sueigos susirinkdavome mums paskirtame kabinete ir ieškodavome įvairiausių renginių, stovyklų ir pan. Mums taip buvo linksma, kad net nepastebėdavome, kaip greitai prabėgdavo laikas. Labai laukdavome kitos sueigos, kada tik galėtume susirinkti vėl ir vėl. Mums atsiboo laukti kitos sueigos ir pradėjome rinktis kiekvieną dieną. Sėdint kabinete, mums kildavo tieeeeek daug įdėjų apie skautavmą, renginius, stovyklas, kad nusprendėme surengti savo stovyklėlę. Surengus ją mes pastebėjome kad mums visiems šitaip linksma ir nusprendėme sukurti skiltį - Kengūrų skiltį. Nors ir dabar susirenkame ne kaip skiltis, nes reikia sudaryti skiltis su mažaisiais, juos išmokyti įvairiausių skautiškų dalykų, mes vis dar esame Kengūrų skiltis. Man ši skiltis yra pati pirmoji ir pati šauniausia smiley


Sesė Lavija