Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-10-11

Penktadienio dilemos Nr.3

Dar viena situacija iš gyvenimo pagalvojimui...

Sveiki sulaukę savaitgalio!

Šį penktadienį siūlau kartu pagalvoti ir aptarti dar vieną situaciją iš gyvenimo:

Andrius - antrojo kurso studentas, skautas vytis, skautų draugovės draugininkas.  Kitą savaitgalį Andriaus tuntas organizuoja gerojo darbelio iškylą, kurios metu skautai drauge tvarkys aplinką vaikų globos namuose - grėbs lapus, degins šakas, statys skautiškas supynes. Visiems vadovams (o ypač vyčiams!) reika dalyvauti, nes reikia rodyti pavyzdį jaunesniems skautams, organizuoti darbą. Kaip tyčia, tą patį savaitgalį ir Andriaus tėvai prašo grįžti namo ir padėti su ūkio darbais.... Jau nuo vasaros Andrius pas juos nebuvo.

 

Kas dedasi Andriaus galvoje?

Kaip čia pasielgti? Kuris gerasis darbelis "geresnis"?

Ką galvoja Andriaus tėvai? Ką mąsto kiti tunto vadovai?

 

Ką jūs galvojate?