Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-09-27

Penktadienio dilemos Nr.1

Klausimai, kuriuos svarstome ir aš, ir tu.

Sveiki, sesės ir broliai,

noriu užvesti naują rubriką – „Penktadienio dilemos“. Dažnai gyvenime susiduriame su klausimais, į kuriuos tiesiog nėra vieno teisingo atsakymo, galimybių – milijonas, o kaip tinkamai pasielgti – neaišku.

Taigi, noriu pasiūlyti drauge pamąstyti ir pasidalinti mintimis apie skirtingas gyvenimiškas situacijas. Pagalvoti ir pamėginti suprasti, kaip ir kodėl žmonės jose jaučiasi, kaip galėtų pasielgti.

Manau, tai padėtų mums visiems geriau suprasti žmones ir sėkmingiau spręsti kylančius klausimus.

Šiandien siūlau Jums aptarti tokią situaciją:

Stovykla. Keli patyrę skautai dažnai susitinka vienoje atokiau stovinčioje palapinėje ir ten pasislėpę rūko.  Sesė Vika žino stovyklos nuostatas dėl rūkymo ir kad palapinėje negalima deginti ugnies, tačiau niekam nieko nepasako....

 

Kaip manote:

Kodėl Vika tyli?

Ką ji galvoja?

Kaip galėtų pasielgti šioje situacijoje?

 

Kaip Jūs manote?