Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-09-18

Karalyste! Pasitikite naują atributikos karalienę!

Kas tapo naująja atributikos karaliene?

Užsakydami uniformas ir rašydami įvairiausiais klausimais apie skautišką atributiką el. paštu skautiska.atributika@gmail.com, net nesusimąstome, kas mums atsako - gal tai automatinis atsakiklis, gal koks Kalėdų senelio elfas juo rūpinasi? Ne visai taip.

 Lietuvos skautija turi žmogų, kuris paprastai yra atsakingas ne tik už šį el. paštą su visais su tuo susijusiais malonumais, bet ir bendrauja su siuvykla iš kurios jums atkeliauja naujumu kvepiančios uniformos, ženklų kalykla, esančia už tūkstančių kilometrų nuo Lietuvos ir yra didžiausias tarpininkas uniformų ir skautiškos atributikos klausimais skautiškų renginių metu ir ne tik - tai iš jo gaunate paštu siunčiamas užsakytas prekes!

Mes nenorime, kad žmonės dirbantys šioje srityje liktų beasmeniai ir besislepiantys po anonimišku vardu „atributikos karaliai“ - norime, kad juos pažinotumėte asmeniškai ir rašytumėte „Labas Vilma, kaip laikaisi....“ ... uoj, panašu, kad išsidaviau!

Nuo rugsėjo 15 d. sesę Gabrielę Motiejauskaitę - buvusią skautiškos atributikos karalienę keičia sesė Vilma Lenkutytė (nuotr.). Vilma šiuo metu gyvena ir studijuoja Kaune (būsimoji teisininkė), yra kilusi iš Marijampolės krašto. Ji  jums mielai atsakys į visus klausimus ir kompetetingai patars atributikos ir uniformų temomis. Sesė jau nuo spalio vidurio planuoja  įdomių ir neregėtų naujienų mums (tyliai išduosiu vieną: galėsime užsisakyti atributikos iš viso pasaulio skautiškų parduotuvių per mūsų lietuviškąją!).

Taigi, dėkojame Gabrielei ir sveikiname Vilmą, kuri taip drąsiai ir gyvybingai ėmėsi naujos atsakomybės!

Tegyvuoja karalienė!