Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-09-17

DĖMESIO! Nuo 09.21 keisis visų @skautai.lt paštų slaptažodžiai!

Norime informuoti, kad dėl techninių darbų perkėlinėjant skautišką pašto sistemą į naują serverį, rugsėjo 21 d. keisis VISŲ pašto dėžučių slaptažodžiai bei dings visa iki tos datos gautų bei išsiųstų laiškų istorija.

Norime informuoti, kad dėl techninių darbų perkėlinėjant skautišką pašto sistemą į naują serverį, rugsėjo 21 d. keisis VISŲ pašto dėžučių slaptažodžiai bei dings visa iki tos datos gautų bei išsiųstų laiškų istorija. Jeigu turite laiškų, kuriuos tikrai svarbu išsaugoti, būtinai pasirūpinkite jų kopijomis iki rugsėjo 21 d., šeštadienio. 
 
Nuo rugsėjo 21-22 d. prie savo pašto dėžutės galėsite prisijungti nauju slaptažodžiu, kurį išsiuntėme jūsų @skautai.lt paštu. Nepamirškite, kad rugsėjo 21 d. su senuoju slaptažodžiu prie pašto prisijungti jau negalėsite, tad nepamirškite iki tos datos pasitikrinti pašto ir į atskirą failą nusikopijuoti naująjį slaptažodį. Labai raginame naują slaptažodį pasikeisti pirmojo prisijungimo metu.
 
Po rugsėjo 22 d. skautiškas paštas vėl veiks taip pat, kaip ir anksčiau ir laiškų istorija kaupsis iš naujo. 
 
Į visus kilusius klausimus padės atsakyti sesė Laima iš Komunikacijos skyriaus el. p. press@skautai.lt
 
Labai atsiprašome už nepatogumus.
 
LS Pirmija