Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-09-16

Skautiškas labdaros - paramos vakaras

Minint pirmojo skautiško vieneto įkūrimo Lietuvoje 95-ąsias metines, Lietuvos skautija kviečia Jus į labdaros paramos vakarą, kuris vyks spalio 1 d. nuo 19 val. istorinėje Lietuvos Respublikos prezidentūroje Kaune.

Minint pirmojo skautiško vieneto įkūrimo Lietuvoje 95-ąsias metines, Lietuvos skautija kviečia į labdaros - paramos vakarą, kuris vyks spalio 1 d. nuo 19 val. istorinėje Lietuvos Respublikos prezidentūroje Kaune, Vilniaus g. 33.

Paramos vakaras skirtas projektui "Skautų namai - mūsų namai" paremti (Daugiau informacijos apie projektą rasite čia: http://www.skautai.lt/index/article/id/1657).
 
Vakaro apranga: oficiali.
 
Renginio auka - 50 litų, skirtų paremti skautų žemės įsigijimą.

 
 
 
Užrašas nuotraukoje: šios stovyklos įstatymas yra skautų priesakai. 
Nuotrauka daryta Camp Manatoc - skautiškoje stovyklavietėje JAV.
 

Vakaro programoje: klasikinės muzikos koncertas, skautiškas aukcionas bei furšetas. 

Susidomėjusius kviečiame informuoti Tel:. 8614 79646 arba El.paštu: info@skautai.lt (kontaktinis asmuo Justina Lukaševičiūtė) ir Jums atsiųsime kvietimą.

Jeigu negalite dalyvauti renginyje, bet norite paremti projektą „Skautų namai – mūsų namai“, auką galite pervesti: Lietuvos skautija, įmonės kodas: 191907421, sąskaitos nr: LT307044060003152349, paskirtis: auka projektui „Skautų namai – mūsų namai“.
 
LS Pirmijos informacija