Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-09-16

Rengi projektą? Pasikonsultuok!

Gauk nemokamas profesionalo konsultacijas dėl projektų rengimo.

Mieli skautų vadovai,

Lietuvos skautija siūlo nestandartinius projektų rengimo mokymus – individualias konsultacijas.

Galbūt ketinate rengti paraišką Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūrai, spalio 1 d. terminui? O gal norite gauti finansavimą iš kitų fondų? Jau turite konkrečią idėją ar net paraiškos juodraštį, bet nesate tikri, ar viskas gerai?  O gal nė karto nesate rengę projekto, nes tai atrodo neįmanomai sudėtinga?

Pasinaudokite galimybe nemokamai pasikonsultuoti bet kokiais su projektais susijusiais klausimais – „nuo ko man pradėti?“, problematikos pagrindimas, veiklų planavimas, biudžetas, „Europinė dimensija“ ir kiti nelabai aiškūs kriterijai ar reikalavimai ir t.t.

Jus konsultuos Lietuvos skautijos Tarybos narė psktn., vyr. sk., fil. Simona Klumbytė, turinti ilgametę darbo su projektais patirtį. S. Simona yra rengusi projektus nevyriausybinėms organizacijoms, aukštosioms mokykloms, biudžetinėms įstaigoms, turi projektų administravimo ir valdymo patirties, taip pat projektų ekspertinio vertinimo patirties. 

Galima konsultuotis telefonu, el. paštu, skype arba tartis dėl susitikimo.

Konsultacijos galimos iki spalio 1 d.

Rašykite simonai.kl[eta]gmail.com arba skambinkite tel. 8 610 89079.

Mokymų skyriaus informacija