2013-09-11

Ar išdrįsi? Atstovėk!

Kviečiam naujus žmones prisijungti!

Jie jauni, protingi ir žavūs.

Vietoje to, kad burbėtų po nosimi, imantys ir padarantys.

Randantys kalbą su merais, prezidentais ir karaliais.

Taip pat gerai mokantys ir užkurti laužą, ir parengti rezoliuciją.

Atstovintys už tai, kas jiems rūpi.

Jie – Lietuvos skautijos atstovai Apskrituosiuose staluose, Lijot‘e, WOSM, institucijose, Europoje ir kt.

Kviečiame visus besidominčius jaunimo politika, Lietuvos skautijos atstovavimu šalyje ir užsienyje, norinčius mokytis ir tobulėti ne tik miške prisijungti prie „Atstovėk“ komandos.

Šiais metais labiausiai ieškome aktyvių vilniečių ir kauniečių (geriausia 18-25 m.), bet kviečiame prisijungti visų kraštų skautus, turinčius bent 16 m.

Kaip tą padaryti? Parašyk trumpą laišką apie tai, kas tau įdomiausia el. p. jore.astrauskaite@gmail.com

Kokie mūsų šių metų planai?

-          Dalyvavimas LiJOT asamblėjoje spalio mėnesį (dar turime laisvą vietą, jei nori - sakyk nebeturim vietų) ir kitose veiklose metų eigoje

-          Bendri „Atstovėk“, KS ir URS mokymai lapkričio mėnesį

-          Toliau stiprinti LS atstovavimą apskrituosiuose staluose

-          Jei leis LS resursai – išsiųsti kelis perspektyviausius į WOSM mokymus

-          Duoti vairą Jums į rankas ir pažiūrėti, kiek daug galime nuveikti kartu!

Ar mums pakeliui?

LS Tarybos Atstovavimo komitetas ir draugai