Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-09-07

DALYVIŲ PAIEŠKA: Baltic Sea Meeting, Kaunas

Lietuvos skautija ieško dviejų-trijų aktyvių vadovų, norinčių sudalyvauti ir reprezentuoti LS spalio 4-6 vykstančiame Baltijos jūros subregiono susitikime Kaune.

Patyrusių skautų vadove – unikali galimybė TAU dalyvauti tarptautiniame renginyje Lietuvoje!

Spalio 4-6 dienomis Lietuvoje, Kaune, vyks kasmetinis tarptautinis renginys – Baltic Sea Meeting (BSM), aštuntasis WOSM ir WAGGGS Baltijos jūros regiono šalių susitikimas! Renginys kasmet pritraukia apie 20-30 skautų ir skaučių iš Islandijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Baltijos šalių, Lenkijos, Vokietijos, Rusijos ir Kaliningrado.

Kviečiame dalyvauti ir atstovauti Lietuvos skautijai, pasisemti tarptautinės patirties čia pat Lietuvoje ir užmegzti kontaktus ateities iniciatyvoms! Renginyje pranešimus skaitys lektoriai iš užsienio, taip pat tiesiogines žinias iš regiono jums pristatys WOSM Europos regiono komiteto narys Daggi Dagmawi Elehu. Šių metų renginio tema yra aplinkosauga bei jos įtraukimas patyrusių skautų programoje. Renginio tikslas sukurti bendrą projektą, kurį šalys dalyvės įgyvendintų kartu su patyrusių skautų amžiaus grupe.

Dalyvis turi:

  • gebėti bendrauti anglų kalba
  • būti patyrusių skautų vadovas

arba

  • būti aplikosaugine tematika besidomintis žmogus, norintis šį aspektą įtraukti į konkrečius patyrusių skautų užsiėmimus vietiniu, regioniniu, nacionaliniu arba tarptautiniu mastu.

arba

  • esi kupinas idėjų, šaunių sumanymų bei nekantraujantis sudalyvauti šiame renginyje

 

Praktinė informacija:

- Gyvenimas Kauno skautų name;

- Dalyvio mokestis 40 Lt;

-  Renginys vyks viešbutyje IBIS (prie Kauno autobusų stoties).

Artėja galimybė susipažinti su Baltijos jūros regiono šalių atstovais ir kartu įgyvendinti veiklas ateityje!

 

Susidomėjusius  prašome kreiptis el.paštu international@skautai.lt arba baltic.sea.meeting@gmail.com arba skambinti sesei Birutei tel.nr.: +37067405822

 

Baltic Sea Meeting 2011 dalyviai Helsinkyje, Suomijoje

 

Įspūdžiai iš BSM 2012 Stokholme, Švedijoje