Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-09-01

Netikėtas ruduo ir rugsėjo mėnesio džiaugsmai

Skautatinklio gimtadienis ir šis bei tas

Sveiki, skautatinklio gyventojai,

Ir vėl, kaip ir kasmet, netikėtai baigiasi vasara ir iš pasalų mus užpuola rugsėjo pirmoji. Taigi, belieka tik kaupti fantastiškus vasaros prisiminimus ir šildytis jais iki kitos vasaros.

Prisiminti tikrai yra ką! Vieni, pavyzdžiui, puikiai leido laiką vadovų sąskrydyje. Kažkas pirmą kartą skautų stovykloje buvo vadovais, o kažkas pirmą kartą sudalyvavo Jubiliejinėje stovykloje. Pas vienus galbūt apsilankė svečiai iš tolimų kraštų, kitus įnirtingai puolė įkvėpimas kurti ir sukurti savo (o, tiksliau, Erelių) skilties televiziją, o treti pakėlė sparnus ir išbandė skautavimą toli už jūrų marių. Aš asmeniškai labai džiaugiuosi išmaišiusi skersai išilgai pusę Lietuvos! O koks tavo šilčiausias ir įsimintiniausias šios vasaros prisiminimas? (Komentarai puiki vieta pasipasakoti!) 

Sesė Ugnė savo fantastiškais vasaros nuotykiais Jubiliejinėje stovykloje jau pasidalino, taigi ji ir tampa vasaros iššūkio nugalėtoja! Valio! O mėnesio skaute šį kartą skelbiama sesė Odeta, už savo vasaros skautišką išpažintį. Sesės, susisiekite su sese Laima, kad galėtumėte susitarti kaip atsiimsite prizus!

O ar žinot, kokią šventę mums atneša rugsėjis? Taip! Ši rugsėjo pirmoji - antrasis skautatinklio gimtadienis. Hip valio! 

Ir šįmet skautatinklio gimtadienis atkeliauja tiesiai pas jus! Tikrai taip, skautatinklio komanda pažada atvežti gimtadienį tiesiai į jūsų vieneto sezono uždarymą. Viskas ką tereikia padaryti - rašyk mums (sesei Eglei arba sesei Laimai), pakviesk mus į savo krašto(/tunto) sezono uždarymą, tapk savo vieneto ambasadoriumi ir lauk tolimesnės informacijos. Pažadam - bus linksma!

 

Geros dienos ir, tikiuosi, kad greit susitiksim!

Sesė Eglė ir Komunikacijų skyrius