Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-05-30

Ateities lyderių kongresas įvyko!

Susirinkusių lyderių konreso nuosprendžiai gyvai (transliacija iš Telšių).

 

Tiesioginė transliacija iš gegužės 24-26 dienomis Telšių vyskupijos centre vykusio Ateities Lyderių konreso.

 

Pastarąjame dalyvavo: Rūta Račkaitytė, Evelina Kripaitytė, Antanas Klumbys, Greta Zajančauskaitė, Algė Masiulytė, Liucija Lebedevaitė, Jolanta Beniušytė, Aurija Razinskaitė, Paulina Sičiūnaitė, Dovydas Beržinis.

Kongresą koordinavo: prof. Milda Bacevičiūtė, habil. dr. Tomas Čebatorius, doc. Ieva Vaitkevičiūtė.

Kongrese aptarta ir nutarimai priimti šiais klausimais: savanorystės idėja, komanda ir jos raidos fazės, vadovavimo stiliai, laiko planavimas, konfliktai ir jų sprendimas, verbalinė – neverbalinė komunikacija, jaunimo iniciatyvos - projektai.

 

Kongreso metu atstovai iš (beveik) visos Lietuvos aktyviai svarstė patyrusiems skautams aktualius klausimus

 

Kūrė naujus metodinius leidinius

 

..ir idėjas