Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-05-30

Aš dar dainuosiu (Tautinių stovyklų dainos)

Trumpa Tautinių stovyklų dainų apžvalga

Pavasaris savo žaluma ir spalvotais žiedais jau užleidinėja vietą vasarai, o su ja į skautų gyvenimus grįžta pačios smagiausios dienos. Kokios? Kas drys paprieštarauti, kad tai - skautiškos stovyklos. O ką daro skautai vakarais prie laužų?- Dainuoja...

Kadangi visi po truputį jau pradedame ruoštis smagiausiam skautiškam nuotykiui, noriu pasiūlyti Jums dainų rinkinį. Tai nebus liaudies dainos, tai net nebus gerai žinomos dainos, bet tokios, kurias dainavo mūsų broliai ir sesės Tautinėse stovyklose už jūrių marių. Tautinių stovyklų dainų rinkinys keliauja tiesiai į skautišką kuprinę.

1948 Tautinės stovyklos daina:

1958 Tautinės stovyklos daina:

1968 tautinės stovyklos daina:

1978 m. Tautinės stovyklos daina:

1988 m. tautinės stovyklos daina:

1998 m. Tautinės stovyklos daina:

2008 m. Tautinės stovyklos daina:

Ir tai dar ne viskas. Laukite tęsinio...

Benita