Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-05-19

Jorės tyrinėjimai, pirma serija

Pirmoji ekspedicija skirta driežo gaudymui

 

Negali tapti vilkiuku nepagavęs driežo. Ką bekalbėt apie kitus kaklaraiščius. O tam reikia leistis į ekspediciją.

Geriausia sulaukti vasaros stovyklos ir būtinai – saulėtos dienos. Rasti gerą pievą. Žolė turi būti ne per aukšta, kad galėtum matyti visus gyvius. Turi būti ne per toli nuo pastovyklės, kad vadovas neišsigąstų. Bet ir ne per arti, nes kai visi šūkauja, driežas gali išsigąsti.

Ar driežą galima kaip nors prisišaukti? Šitą taip pat reikėtų ištirti. Patrepsėti, padainuoti, strategiškai svarbiausiose vietose palikti nuo pusryčių sutaupytų sumuštinių trupinių. Tyliai laukti, kol driežas išlįs pasišildyti prieš saulę ir tada... Greitai greitai čiupk jį ir nešk parodyti vadovui ar skilties draugui! 

Ekspedicija bus visiškai sėkminga, jei pavyks driežą apgyvendinti palapinėje, specialiai paruoštame terariume (suprask, stiklainyje) ar kitame būste.

Artėja Jubiliejinė stovykla, joje bus galima kas dieną leistis vis į naują ekspediciją. Aš jau labai laukiu! 

Ar tu jau treniruojiesi gaudyti driežus? Kokias gudrybes pasitelksi?

Ką dar planuoji tyrinėti stovyklos metu?